008Х590Х300

 

Клуб спортивного бального танцю "ЛІЦЕЙ". Індивідуальна танцювальна діяльність, включає в себе підготовку окремих танцювальних пар, як складової в цілому колективу, а саме: їх класичну, базову бальну, фізичну підготовку та підготовку в майстер - класах вищої майстерності. Методична та нормативна база школи мистецтв та колективу дає змогу проводити підготовку танцюристів досить високого рівня. Для визначення танцювального рівня протягом року танцюристи складають технічні заліки та щороку складають іспити з класичного та бального танцю. Найбільш підготовлені танцювальні пари класів бального танцю отримують пропозицію представляти колектив «ЛІЦЕЙ» та місто Южне на різного рівня фестивалях з бальних танців. Танцюристи колективу є постійними учасниками семінарів з тор-викладачами Англії, Німеччини, Італії. Окремі найбільш підготовлені танцювальні пари приймають участь у відкритих міжклубних класифікаційних та рейтингових змаганнях з бального танцю, у відкритих Чемпіонатах Одеської області, України та Кубках України з бальних танців, у міжнародних турнірах та чемпіонатах світу з бального танцю де неодноразово ставали призерами турнірів.

Найкращіх результатів досягли танцювальні пари колективу, які мають рівень кандидатів та майстрів спорту України, а саме:

Золоті призери всеукраїнських змагань з бального танцю «Кубок співдружності – 2013» – категорія Молодь -1+2, стандарт;

Срібні призери міжнародних змагань з бального танцю «Відкритий кубок Одеси» в м. Одесі – категорія Молодь-1, стандарт;

Срібні призери міжнародних змагань з бального танцю «Кубок мера Южного» – категорія Молодь-1, стандарт;

Срібні призери всеукраїнських змагань з бального танцю «Кубок Південної Пальміри» в м. Одесі – категорія Молодь-1, стандарт;

Срібними призерами Чемпіонату України з бального танцю в м. Києві – категорія Молодь-1, стандарт);

Срібними призерами всеукраїнських змагань з бального танцю «Кубок співдружності» – категорія Молодь, латина;

Бронзовими призерами всеукраїнських змагань з бального танцю «Кубок співдружності» – категорія Молодь -1+2, стандарт;

За період діяльності колективу підготовлено танцюристів-спортсменів :

- Е класу – 20, Д класу – 23, С класу – 12, 3 розряд – 8, 2 розряд – 8, 1 розряд – 4, КМУ - 4, МСУ -2