Поиск партнера/партнерши

tel.:+38(067) 920-55-51

RBG 2921

ЖУРЕНКО НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА

Керівник зразкового колективу бального танцю "Ліцей", клубу спортивного бального танцю "ЛІЦЕЙ" та театру бального танцю "FLY DANCE" – завідувач відділу хореографічного мистецтва ЮДШМ, старший викладач класів бального танцю, тренер та суддя міжнародної категорії зі стандартної та латиноамериканської програм з бальних танців.

За період з 2011 по 2015 роки Журенко Наталія Дмитрівна нагороджена:

«Почесною грамотою» Начальника управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації – за багаторічну творчу працю, педагогічну майстерність, культурно-просвітницьку, методичну діяльність, вагомий внесок у справу навчання і виховання дітей та з нагоди 30-ти річчя Южненської дитячої школи мистецтв;

«Грамотою» Начальника управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю, вагомий внесок у розвиток культурного життя Одещини та з нагоди «Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва»

«Почесною грамотою» Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради – за багаторічну працю, вагомий  внесок у розвиток вітчизняної культури, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури;

«Подякою» міського голови – за вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно- просвітницьку діяльність, а також з нагоди професійного свята «Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва»;

«Дипломом» голови Южненського благодійного фонду ім. Є. Яценка – за педагогічну майстерність;

«Посвідченням лауреату щорічної премії «Ініціатива року» виконавчого комітету Южненської міської ради – за яскраву реалізацію творчої ідеї «Южне - це Україна» та з нагоди професійного свята всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.